تشریفات مجالس عروسی

لوگو باغ باران
برگزاری مراسم ها تخصص ماست

ما مفتخریم  با تجربه‌ای گرانبها در زمانی برگزاری مراسم، خدماتی شایسته به شما عزیزان ارائه نماییم. ارائه خدمات تشریفات عروسی به شکلی درخور و دل‌انگیز برای میهمانان گرامی، همواره هدف و خط مشی اصلی ما در برنامه‌ریزی و اجرای مراسم‌ها بوده است.

تیم تشریفاتی باغ باران در این راستا خدمات متنوعی را ارائه می‌کند.

این خدمات دربرگیرنده مواردی از جمله طراحی سفره عقد، کترینگ و پذیرایی، گل آرائی فضا و تهیه کیک و شیرینی  می‌گردد.

گالری تصاویر پذیرایی و کترینگ در باغ باران
ما آماده رقم زدن بهترین شب زندگی‌تان هستیم
جدا کننده

تیم مدیریت و اجرای باغ باران با تجربه بالا در برگزاری مراسم‌ها، شما را در جشن گرفتن این شب زیبا همراهی می‌کند

گالری تصاویر مراسم عقد باغ باران

طراحی سفره عقد

مراسم عقد يكي از اصلي ترين اركان ازدواج در تشريفات ايراني است كه از زمان‌هاي دور تا به امروز مرسوم بوده و براي اكثريت مردم حائز اهميت مي‌باشد. سفره عقد جايي است كه عروس و داماد بر سر آن مي‌نشينند و به خطبه عقد گوش فرا مي‌دهند.

اگر قصد برگزاري سفره عقد در خانه را داريد انتخاب سفره عقد سنتي مي‌تواند گزينه مناسبي برايتان باشد.

در گذشته هم سفره عقد ساده در منزل پهن مي‌گردید و با تزيين و گل آرايي هاي مختلف سفره عقد را به بهترين شكل در منزل خود اجرا مي كردند.

با گسترش جمعيت و آپارتماني شدن منازل بيشر عروس و دامادها ترجيح مي‌دهند اين مراسم و سفره عقدشان را در محيط خارج از منزل و در باغ و تالار برگزار كنند.

باغ باران با در نظر گرفتن فضايي رويايي در زير برج ايفل اين مجموعه و سفره عقد هاي متنوع با گل آرايي طبيعي تلاش كرده تا نظر شما عزيزان را فراهم كند.

کترینگ و پذیرایی

پذيرايي مهم ترين و اصلي‌ترين بخش هر مراسم عروسي است و ميهمانان با اين ترازو ميزبان خود را قضاوت مي‌كنند. توجه و اهميت به پذيرايي از ابتدا سرلوحه مجموعه باران با برند تشريفات ايمان بوده است.

كلي‌ترين بخش‌ها و جزيي‌ترين موارد، طی جلسات و در ساعات طولاني برای پرسنل مجموعه برنامه‌ریزی و توجیه گردیده است تا رضايت خاطر شما میهمانان عزيزان فراهم گردد.

از ادوار گذشته شام ايراني مهم‌ترين بخش هر مراسمي بوده، و چه ميزبان و چه ميهمان ملزم به رعايت آداب خاصي در هنگام مراسم شام رسمي می‌باشند.

ما نيز در تدارك اين مهم نهايت سعي و تلاش خود را به كار بسته‌ايم تا کیفیتی عالی را ارائه نماییم. از انتخاب و تهيه مواد اوليه و پخت و پز گرفته تا تزئين و سرو غذاها، همگی در بالاترین استاندارد انجام می‌شود تا ميزي رنگين و ضیافتی درخور شما عزيزان فراهم كنيم.

گالری تصاویر پذیرایی و کترینگ در باغ باران
گالری تصاویر طراحی فضا و دکوراسیون باغ باران

گل آرایی مجالس

گل آرايي مجالس امروزه به بخش جدا نشدني از طراحي و ديزاين تبديل شده است. در مهماني هاي خصوصي تزيين خانه با شمع و گل، تزيين ميز تولد با شمع يا تزيين ميز تولد با گل و شمع به صورت ساده قابل انجام است، ولي گل آرايي مجالس عروسي يا گل آرايي سفره عقد نياز به تجربه و تخصص دارد و نياز به كادري مجرب با تجربه دارد.

گل آرايي به روز و ژورنالي، تهيه گل تازه، استفاده از كادر مجرب و با تجربه و توجه به سليقه عروس و داماد در انتخاب رنگ و نوع گل از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

باغ باران با برند تشريفات ايمان قبل از برگزاري مراسم شما جلسه‌ايي در جهت هماهنگي مراسم با شما عزيزان خواهد داشت كه گل آرايي نيز يكي از سر فصل‌هاي مهم اين جلسه هماهنگي مي‌باشد.

موزیک

موسیقی در هر فرهنگ و كشوری از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. می‌توان گفت این موسیقی بوده كه به مراسم‌ها و جشن‌های فرهنگی، هنری، قومی و خانوادگی پر و بال داده است.

مراسم عروسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین پخش موسیقی مناسب می‌توانید این شب را بیش از پیش، برای شما به یادماندنی کند.

 انتخاب گروه موزیك با توجه به بودجه و سلیقه عروس و داماد انجام می‌گیرد. البته ما شما را در این انتخاب تنها نمی‌گذاریم و سعی كرده‌ایم با گلچینی از بندهای به روز، موفق و نامی شما را همراهی كنیم تا جشنی با شكوه تر و شب به یادماندنی‌تر را برای شما عزیزان به یادگار بگذاریم.

گالری تصاویر پخش موزیک در باغ باران