درباره مجموعه باغ باران

لوگو باغ باران
برگزاری مراسم ها تخصص ماست

ما مفتخریم که از سال 1383 کار را با برند تشـریـفات مجالس زمـرد در سعـادت آباد تـهران با مدیریت جـواد وهـابی و با اندیشه پذیرایی خوبان هنر است، آغاز کردیم و از همان ابتدا اصول کار را بر ارائه خدماتی با کیفیت و کمیت بالا نهادیم.

با آنکه در ابتدا راه بودیم، برگواه شاهدان و همکاران قدیمی الگو بسیاری از دوستان همکار شدیم. در سال 1387 با بالا رفتن سطح انتظار و توقع زوجهای جوان، بر آن شدیم که باغ تالار اختصاصی جهت برگزاری مراسم جشن ها داشته باشیم و باغ تـالار بیست را راه اندازی و افتتاح کردیم، اما این بار با برند تشـریفات ایـمان در خدمت زوج های جوان بودیم.

با گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و رقابت بیشتر بر آن شدیم که تـالاری لـوکس و مـجلل تر فراهم کنیم، تـا اینکه در شهریور سال 1390 باغ تالار باران را با همان برند تشریفات ایمان افتتاح نمودیم.

باغ تالار باران با برند تشریفات ایـمان توانسته با به روز رسانی مجموعه خود چه از لحاظ بنا و ابنیه و چه از لحاظ تجهیزات و لوازم برگزاری مـراسم ها، تلاش به سزایی در جهت رشد سطح کیفی تشریفات مجالس در داخل کشور عزیزمان ایران، داشته باشد.

این مجموعه همواره سعی نموده تا ماندگارترین و رویایی‌ترین شب را در زندگی شما ثبت نماید. اکثر عـروس و دامادهای ما کسانی هستند که در مراسم های قبلی دوستان و بستگان خود حضور داشته‌اند. و باعث افتخار ماست که ما را برای ثبت بهترین شب زندگی‌شان انتخاب کرده‌اند.

نمای برج ایفل در باغ باران